vitmo baby

vitmo baby

info@vitmobaby.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Vitmo Vitamin Bebe Tekstil; 1973 yılında kuruldu. Markalaşma sürecinde kendisini ‘’Çocuk modasının Türkiye’deki öncü markası’’ olarak konumlandıran Vitmo Vitamin Bebe Tekstil, dünyadaki trendleri takip ederek genç ve dinamik ekibi tarafından klasik ve sıra dışı tasarımlarını modern yaşama uygun şıklık ve rahatlıkta hazırlamaktadır.

Çocuk giyimi sektöründe ayrıntıları kaliteli kumaşlarla buluşturarak klasik ve gündelik çocuk kıyafetlerinin modern stilini ortaya koyan Vitmo Vitamin Bebe Tekstil bugün pazara farklı müşteri taleplerine göre hazırlanan koleksiyonlarını yurtdışı ve Türkiye geneline  tüketicilerine sunmaktadır. Sektörümüzdeki teknolojik yenilikleri yakından takip eden, insan eğitimine yatırımı en büyük yatırım olarak gören firmamız bu anlayışla hareket ederek kalite standartlarını hep en yüksekte tutmaya çalışan bir yönetim şekliyle yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Hızla Büyüyen Yapımız ve Hizmetimizle,

Türkiye’nin En Büyük  Bebek Giyim Tedarikçisi Olmaktır.

Misyonumuz

Anne ve babalara yardımcı olarak, bebeklerin mutluluğunu sağlamak. Bebeklerin ihtiyaçlarına cevap verecek keyifli, neşeli ve eğlenceli ürünler sunmak, bebeklerimizi ve bağlantılı olarak ailelerimizi mutlu ederek, yarınlara umut ve güvenle bakan, güçlü bir aile yapısı oluşturarak, ülkemize katkıda bulunmaktır.

Call Now Button